O nas

Bauser Poland sp. z o.o. jest spółką córką firmy Werner Bauser GmbH z siedzibą w Wehingen w Niemczech. Firma Bauser posiada ponad 50 lat doświadczenia w odlewaniu ciśnieniowym.

Nazwa Werner Bauser GmbH oznacza przede wszystkim najwyższą precyzję części z tworzywa sztucznego odlewanych ciśnieniowo do specjalnego zastosowania. Krótko mówiąc: Bauser – jest specjalistą zazębiania i precyzji w tworzywie sztucznym. W produkcji mechanizmów kół zębatych, kół obiegowych, kół ślimakowych, kół zębatych stożkowych i wieńcowych. Własny rozwój, optymalny serwis dla rozwiązań zazębień.

Im trudniej, tym lepiej.

Nasze produkty to części kompleksowych rozwiązań ogólnych. Każdy element dba o bezkolizyjne i pewne funkcjonowanie całego systemu lub układu.

Troszczymy się o to, żeby Bauserowskie elementy spełniały swoje przeznaczenie na najwyższym poziomie – na przykład optymalny mechanizm koła ślimakowo- zębatego.

Także jeśli szukacie Państwo kompetentnego dostawcy systemów jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasza struktura i nasze doświadczenie umożliwiają nam przekazanie naszym klientom, na każdej płaszczyźnie całego procesu, innowacyjne Know-how.

Naszą codziennością są wymagające, kompleksowe rozwiązania Hightech.

Ściśle dopasowanie, o które dbamy każdego dnia, pomiędzy doradztwem, konstrukcją, produkcją narzędzi, produkcją i techniką pomiarową, czyni ze specjalistycznej wiedzy wartościowy Bauserowski-Know-how i w ostateczności prowadzi do najwyższej jakości.

Rozwiązania zazębień odgrywają dzisiaj coraz ważniejszą rolę jako „niemi pomocnicy” w tle – w samochodach i w urządzeniach elektronicznych oraz w technice napędowej. Chodzi głównie o bezpieczeństwo funkcjonowania oraz o ogólną żywotność produktu a także maksymalny komfort.

Bauser świadomie koncentruje się tylko na jednym polu działania: produkcji precyzyjnych części z różnych tworzyw sztucznych.

Bauser Poland sp. z o.o. jako spółka córka firmy Werner Bauser GmbH oferuje to samo spektrum produktów i gwarantuje najwyższą jakość i precyzję.

My Bauser Poland sp. z o.o. od początku jesteśmy Państwa partnerem i jesteśmy kompetentni do obsługi Państwa, jako naszego klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie zapytania w Państwa ojczystym języku.

Naturalnie, my Bauser Poland, będziemy dumni, jeśli zostaniecie Państwo naszym klientem. Może niewiążąca rozmowa?

Mówimy po polsku, rosyjsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku.